<

Stolcad® Professional to profesjonalny program do produkcji okien i drzwi, wspomaga projektowanie, wycenę i sprzedaż

Kompleksowy program do okien i drzwi

Projektowanie, produkcja i sprzedaż okien i drzwi
Stolcad® Professional to innowacyjny program do produkcji okien i drzwi, stworzony z wykorzystaniem kompleksowej wiedzy programisty popartej długoletnim doświadczeniem oraz gruntowną znajomością branży stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki współpracy z licznymi przedsiębiorcami reprezentującymi ten sektor gospodarki, pieczołowicie zgłębiane tajniki zostały doskonale wykorzystane w praktyce. Owocem pracy jest system łączący w sobie funkcjonalność z zaskakującą prostotą oraz ogromną wygodą użytkowania.
Stolcad® Professional umożliwia kompleksowe zarządzanie firmą począwszy od chwili otrzymania zamówienia na okna lub drzwi poprzez optymalizację procesu produkcyjnego, aż po kompleksowe zaplanowanie transportu oraz dostarczenie produktu finalnego do Klienta. Oprogramowanie obsługuje wszystkie technologie – PVC, aluminiową oraz drewnianą. Dzięki temu system dostosowany jest do potrzeb każdej firmy reprezentującej branżę stolarki okienno-drzwiowej, niezależnie od tego, na jakiej technologii pracuje.

Uniwersalny i przyjazny w obsłudze program do okien i drzwi

Technologie PVC drewno i aluminium

Wszechstronność technologiczna

Projektowanie okien i drzwi

Projektowanie dowolnych kształtów

Kompleksowe ofertowanie

Kompleksowa wycena i ofertowanie

Najlepsza optymalizacja profili

Najlepsza optymalizacja

Automatyzacja doboru elementów

Zautomatyzowany dobór elementów

Jeśli chcą Państwo zobaczyć program Stolcad® Professional, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Moduły dodatkowe

Opcje rozszerzające funkcjonalność Stolcad® Professional

Stolcad® Professional cechuje budowa modułowa, co oznacza, że to Państwo wybierają przydatne opcje dopasowując program do produkcji okien i drzwi do swoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o zaprezentowanych poniżej modułach.

Zarządzanie siecią handlową

Programy handlowe zintegrowane ze Stolcad® Professional

Stolcad® Business

Mają Państwo rozbudowaną sieć sprzedaży okien i drzwi? Proponujemy Stolcad® Business do zarządzania poszczególnymi regionami

Program do zarządzania siecią handlową w branży okienno-drzwiowej

Innowacyjny program służący do elastycznego zarządzania siecią sprzedaży produktów stolarki okienno-drzwiowej, ściśle współpracujący zarówno z oprogramowaniem Stolcad® Professional, jak i z programami Dealer Professional, witryną Stolcad® Webshop oraz aplikacjami Stolcad® Mobile. Umożliwia projektowanie oraz wycenę konstrukcji, ale przede wszystkim jest pośrednikiem między producentem a handlowcami.

Program idealnie wpisuje się w potrzeby firm posiadających dużą sieć sprzedaży, podzieloną regionalnie. Stolcad® Business pozwala na przeprowadzenie wstępnej weryfikacji zleceń pochodzących od pośredników handlowych. Zlecenia, które zostaną zaakceptowane, przekazywane są do producenta.

Program dla pośrednika handlowego branży okienno-drzwiowej

Sterowniki

Stolcad® Professional umożliwia pełną automatyzację procesów produkcyjnych

Przygotowujemy sterowniki do:
  • Pił (PVC, aluminium, drewno, stal)
  • Listwiarek
  • Centrów tnących
  • Centrów obróbczych (PVC, aluminium, drewno)
  • Centrów wrzecionowych CNC
  • Zgrzewarek
  • Automatów do okuwania skrzydeł
  • Sortowników szyb
  • Frezarko-czopiarek
Współpracujemy z:


^