Sadowski Software

WiadomościWydarzenia

O FirmieSadowski Software to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w branży oprogramowania dla przedsiębiorców reprezentujących sektor stolarki okienno-drzwiowej.Firma Sadowski Software istnieje od 1991 roku. Od tego czasu wciąż udoskanala swoje produkty i utrzymując wieloletnią pozycję lidera nie tylko w Polsce, lecz także daleko poza granicami kraju.Jako firma polska, z zaangażowaniem wspieramy rodzimy rynek, oferując innowacyjne rozwiązania gwarantujące naszym kontrahentom dostęp do najnowocześniejszych technologii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów i nowe kontakty biznesowe. Dlatego tak wiele firm – od niewielkich zakładów stolarskich i punktów handlowych po wielkie koncerny – zaufało właśnie Firmie Sadowski Software i szerokiej gamie jej produktów.Obecnie nasz główny produkt, Stolcad® Professional, cieszy się zarówno wielkim zainteresowaniem, jak i uznaniem ze strony przedsiębiorców. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i zapewniamy, że nasze starania o wysoką jakość produktów i usług nigdy nie osłabną.Z pozdrowieniami,Zespół Firmy Sadowski Software

Cel FirmyCelem działania firmy Sadowski Software jest stworzenie i dostarczenie nowoczesnego, kompleksowego oprogramowania dla firm z branży stolarki otworowej. Od lat z pasją angażujemy się w poszukiwanie nowych rozwiązań i tym samym wytyczamy kierunek rozwoju oprogramowania dla producentów oraz sprzedawców okien, drzwi i dodatków.Oferowane przez naszą firmę oprogramowanie usprawnia, koordynuje i pomaga zarządzać pracą przedsiębiorstw branży stolarki okienno-drzwiowej. W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, jednocześnie uwzględniając zmienność i potrzeby naszych Klientów. Zależy nam na utrzymaniu pozycji lidera, dlatego do naszych głównych celów należą:
  1. Nieustanne dążenie do rozwoju oferowanych produktów i usług.
  2. Tworzenie zintegrowanego systemu, obecnego na każdym etapie produkcji i zarządzania.
  3. Ułatwienie naszym Klientom uzyskania najwyższych parametrów jakości produktów.
  4. Kreatywność w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, które rewolucjonizują współczesny rynek oprogramowania branży stolarki otworowej.
  5. Oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.
Zależy nam na zaufaniu przedsiębiorców, którzy z powodzeniem korzystają z szerokiej gamy naszych produktów.
^