<

Stolcad® Business: Nowoczesny program dla profesjonalnych pośredników sprzedaży okien, drzwi i rolet

Stolcad Business - program dla sprzedawców okien, drzwi i rolet

Stolcad® Business - dla kogo?Jeden program. Dwie różne konfiguracje
Jeśli chcą Państwo zobaczyć program Stolcad® Business, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!


Stolcad® Business dla niezależnego handlowca

Program handlowy Stolcad® Business to idealne rozwiązanie dla tych sprzedawców, którzy współpracują z różnymi producentami stolarki okienno-drzwiowej, a chcieliby przedstawiać na ofercie dla swoich klientów wszystkie produkty razem.
Stolcad® Business umożliwia handlowcom samodzielne ustawianie baz danych, na podstawie których mogą oni wyceniać konstrukcje i towary dla swoich klientów. Dzięki temu program oferuje użytkownikom niezależność i wysoki komfort pracy.
Co zyskują Państwo korzystając ze Stolcad® Business?
Rozbudowana sieć sprzedaży

Współpraca z wieloma producentami przy użyciu jednego programu

Projektowanie okien i drzwi

Możliwość projektowania okien w dowolnych kształtach

Kompleksowe ofertowanie

Kompleksowa wycena i ofertowanie

Samodzielne ustawianie technologii

Możliwość samodzielnego ustawiania technologii

Szybka edycja cen

Szybka edycja cen - stosowanie rabatów i narzutów

I wiele innych korzyści!
Po odpowiednim ustawieniu danych, Stolcad® Business może być uzbrojony we wszystkie systemy technologiczne, które są Państwu potrzebne do codziennej pracy. Dzięki temu program umożliwia dodawanie do jednej oferty produktów pochodzących od wielu producentów.Stolcad® Business posiada wiele funkcjonalności ułatwiających pracę handlowców. Umożliwia m.in. przeliczanie zleceń między różnymi technologiami. Dzięki tej funkcjonalności, przedstawianie klientom różnych wariantów ofert pod względem cenowym, czy systemowym jest niezwykle proste i szybkie do wykonania.
Korzystając z programu Stolcad® Business, mogą Państwo przedstawiać wszystkie pozycje ofertowe na jednym wydruku, który dodatkowo może być spersonalizowany pod Państwa indywidualne preferencje.Poza standardowymi wydrukami ofertowymi, Stolcad® Business umożliwia drukowanie prezentacji systemów, w których są zaprojektowane konstrukcje w danym zleceniu. Dzięki temu, mogą Państwo w prosty i szybki sposób przedstawić swoim klientom cechy charakterystyczne dla danej technologii. To wszystko gwarantuje podwyższenie poziomu jakości obsługi klienta.

Stolcad® Business dla producenta i pośrednika sprzedaży

Stolcad® Business to innowacyjny program pozwalający na zarządzanie rozbudowaną siecią punktów handlowych, gdzie pełni rolę programu pośredniczącego. Stanowi on doskonałe narzędzie do administrowania procesami sprzedaży oraz usprawnienia obustronnej wymiany danych. Producenci stolarki, wyposażając wybranych partnerów regionalnych w Stolcad® Business zyskują możliwość poszerzenia zasięgu sprzedaży, nie zwiększając przy tym liczby zadań związanych z obsługą zamówień.
Organizacja dużej sieci handlowej

Stolcad® Business – wstępna weryfikacja zleceń

Stolcad® Business, działając we współpracy z oprogramowaniem Stolcad® Professional oraz programami handlowymi, weryfikuje otrzymane zlecenia od handlowców, a następnie decyduje, co należy z nimi zrobić. Użytkownik programu pośredniczącego może w każdej chwili wysłać swoim sprzedawcom informację o tym, że dane zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Jeśli jednak nie spełniło wymagań, odsyła je wraz z odpowiednim komentarzem, w którym może poinformować o koniecznych poprawkach.
Istotnym aspektem w posiadaniu rozbudowanej sieci sprzedaży jest szybka komunikacja i łatwość śledzenia zmian. Stolcad® Business umożliwia indywidualną konfigurację stanów zleceń, przez co każdy z partnerów wymieniających zlecenia w obiegu, może nadać im odpowiednie oznaczenie. Każdy stan ma indywidualną nazwę oraz opis informujący co aktualnie dzieje się z zamówieniem, a także kolor który pozwala na błyskawiczną ocenę bieżącego postępu prac.
Diagram procesu przepływu zleceń
Moduły dodatkowe

Stolcad® Business - moduły dodatkowe

Stolcad® Business cechuje budowa modułowa, co oznacza, że to Państwo wybierają przydatne opcje dopasowując system do swoich indywidualnych potrzeb.

Oferta dodatkowa

Stolcad® Business - ponadto oferujemy

Szkolenia i warsztatyKompleksowe szkolenia i warsztaty
Wsparcie techniczneStałe wsparcie techniczne
Gotowe technologie profiloweTechnologie profilowe "z półki" w wersji gotowej do użytku
Konfiguracja technologiiPełna konfiguracja technologii okien (PVC, drewno, aluminium) i rolet
Spersonalizowane szablony w StolcadSpersonalizowane szablony ofert i wydruków produkcyjnych
^