Wdrożenia

W tym dziale przedstawiamy Państwu interesujące projekty, wypowiedzi, realizacje i case study - efekty współpracy z naszymi Klientami.


Wdrożenie nowoczesnej sieci punktów handlowych wyposażonych w programy Dealer Professional

Firmę EUROCOLOR najlepiej charakteryzują liczby:
  • +500 zaufanych partnerów w całej Europie
  • +250 wykwalifikowanych pracowników
  • +50 technologii produktów
  • 25 lat doświadczenia

Wdrożenie Stolcad® Professional ze sterownikami do zarządzania linią produkcyjną i modułami do automatyzacji produkcji w Firmie VIDOK - Case Study

Przedstawiamy wieloletnią współpracę z Firmą VIDOK i opowiadamy o wdrożeniu Stolcad® Professional ze sterownikami do linii produkcyjnej PVC nowej generacji. Nakreślamy tło wdrożenia rozwiązań do synchronizacji danych między programem a maszynami, modułów logistycznych i modułów do zarządzania nowoczesną produkcją bezpapierową.

Wdrożenie sterownika do centrum obróbczego PVC MULTIFAB 3000 w Firmie DELTA - Case Study

2022-07-27
Projekt, który opisujemy przedstawia wdrożenie kluczowego sterownika do centrum obróbczego PVC MULTIFAB 3000 w Firmie PPHU DELTA w 2019 roku. Ponadto opowiadamy, co dalej realizowane jest obecnie, tj. w lipcu 2022 roku.

Wdrożenie Stolcad® z interfejsem do ERP

2020-07-28
Przy produkcji okien fasadowych firma FAKRO wykorzystuje oprogramowanie Stolcad®, które umożliwia zaprojektowanie różnych konstrukcji w intuicyjny sposób, zapewniając jednocześnie bieżącą weryfikację możliwości technologicznych. Jego atutem jest bezpośrednie połączenie z maszynami numerycznymi, co znacząco wpływa na optymalizację procesów produkcyjnych.”
Janusz Komurkiewicz
Członek Zarządu FAKRO

Wdrożenie Stolcad® Professional do projektowania i produkcji ścianek działowych

Projektowanie ścianek aluminiowo-szklanych ze względu na swoją złożoność odbywa się w nieco inny sposób niż rysowanie typowych okien, czy drzwi. Przedstawiamy opis wdrożenia oprogramowania Stolcad® Professional do potrzeb technologii szklanych ścian w 2021 roku. Stolcad® Professional w swojej nowej odsłonie umożliwia projektowanie, wycenę, ofertowanie i produkcję całoszklanych ścianek działowych.

Efektowny projekt firmy FAKRO – okno „Polska”

2017-02-24
Okno Polska konstrukcja finalna
Tegoroczna edycja targów WinDoor-tech obfitowała w wiele ciekawych wizualizacji. Jedną z nich mogli Państwo podziwiać na ekspozycji stoiska firmy FAKRO. Okno „Polska” to projekt, który przyciągnął uwagę setek odwiedzających. Jesteśmy dumni z efektów końcowych, ponieważ to wyjątkowe okno zostało zrealizowane przy pomocy oprogramowania Stolcad® Professional.
^