<

Stolcad® Mobile: Aplikacja mobilna do wyceny i ofertowania okien

Stolcad Mobile - aplikacja do wyceny okien
Stolcad® Mobile to nie tylko nowoczesna aplikacja dedykowana użytkownikom urządzeń mobilnych działających w oparciu o popularny system Android. Jest miniaturowym biurem, które przedsiębiorca może zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie się właśnie wybiera – na spotkanie biznesowe, na plac budowy, do domu klienta, itp. Jest to ogromna wygoda oraz niebywała oszczędność czasu. Warunkiem korzystania z aplikacji jest posiadanie oprogramowania Stolcad® Professional.Przedsiębiorca posiadający aplikację Stolcad® Mobile wiele zyskuje:

  • Mobilne sporządzanie projektu – bezpośrednio na placu budowy, nawet bez konieczności dostępu do Internetu
  • Bezpieczeństwo danych – producent stolarki okiennej korzystając z aplikacji staje się jej jedynym administratorem i decyduje, kto może mieć wgląd do technologii
  • Panel administracyjny umożlwiający zarządzanie aplikacją mobilną z poziomu programu Stolcad® Professional
  • Prostota użytkowania – intuicyjny interfejs oraz dodatkowo wbudowane ekrany pomocy umożliwiają niezwykle łatwe użytkowanie aplikacji, bez konieczności przeprowadzenia dodatkowych szkoleń w tym zakresie!
  • Monitorowanie bieżącego stanu zamówienia
  • Maksymalnie ułatwiony kontakt z klientem dzięki prostym w obsłudze konfiguratorom maili
Stolcad® Mobile to nie tylko funkcjonalny gadżet, który ułatwi Państwu pracę nad tworzeniem oferty, przesłanie jej Klientom oraz czuwanie nad realizacją. To również wzorcowy przykład nowoczesnego spojrzenia na oprogramowanie komputerowe służące do zarządzania zamówieniem.
Mobilna wycena okien i drzwi
Więcej w artykule: Planowanie XXI wieku − urządzenia mobilneDzięki wspólnej bazie danych i komunikacji w języku SQL pracownicy produkcyjni, handlowcy stacjonarni i mobilni oraz pomiarowcy mogą pracować korzystając z jednego oprogramowania - Stolcad®.Więcej artykułów znajdą Państwo w Centrum Zasobów.Nowoczesne planowanie^