<
Flaga Bułgarii

Firma STILPLAST

List referencyjny

Referencja od Firmy STILPLASTReferencja od Firmy 2Tłumaczenie listu referencyjnego

REFERENCJA
STILPLAST 2002 LTD. — producent okien i drzwi z PVC, efektywnie i owocnie współpracuje od ponad 2 lat z autorem programu Stolcad – SADOWSKI SOFTWARE, Panem Andrzejem Sadowskim.
Program Stolcad oraz jego wersja handlowa Dealer stanowią zaawansowane oprogramowanie wykorzystywane w codziennej pracy w naszej firmie.
Dzięki współpracy nasza firma wdraża innowacyjne oprogramowanie dla linii produkcyjnych PVC, co wpłynęło na zarządzanie procesami produkcyjnymi. W wyniku tego osiągnęliśmy wysokie standardy parametrów i jakości wyprodukowanych towarów. Ponadto chcielibyśmy zauważyć, że pracownicy firmy Sadowski Software stale udoskonalają oprogramowanie i dbają o to, aby wszystkie aktualizacje i zmiany były wprowadzane na czas.
Firma Sadowski Software okazała się uczciwym, dostępnym, punktualnym i rzetelnym partnerem. Zawsze są gotowi odpowiedzieć na nasze potrzeby i natychmiast nam pomóc, jeśli wystąpił problem z oprogramowaniem. Możemy polegać na ich natychmiastowej pomocy w każdej chwili.
Pan Andrzej Sadowski jest niezastąpionym ekspertem w dziedzinie oprogramowania dla przemysłu okien i drzwi wraz ze swoim wykwalifikowanym zespołem pracowników i odpowiada za liczne wdrożenia w naszej firmie. Specyficzna dla branży wiedza techniczna, profesjonalizm w programowaniu, niekonwencjonalne pomysły i funkcje programu Stolcad czynią firmę SADOWSKI SOFTWARE liderem w oprogramowaniu dla zakładów produkcyjnych okien i drzwi.
Gorąco polecamy firmę SADOWSKI SOFTWARE oraz Pana Andrzeja Sadowskiego jako wartościowego i bezpiecznego partnera biznesowego.
Mihail Mihaylov
Dyrektor Zarządzający
Stilplast 2002 Ltd.^