<
Flaga Polski

Firma DRUTEX

List referencyjny

Referencja od Firmy DRUTEXReferencja od Firmy 2Transkrypcja listu referencyjnego

List Referencyjny
Niniejszym Firma DRUTEX S.A. obecnie największy producent stolarki otworowej z PVC w Polsce pragnie wyrazić swoje uznanie i zadowolenie ze współpracy z Firmą SADOWSKI SOFTWARE specjalizującej się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania wspomagającego producentów stolarki otworowej.
Naszą współpracę zaczęliśmy wiele lat temu decydując się na zakup i użytkowanie STOLCADA profesjonalnego oprogramowania wspomagającego i ułatwiającego produkcję stolarki otworowej oraz zarządzanie Firmą, którego to producentem jest właśnie firma SADOWSKI SOFTWARE.
Nasze uznanie i zadowolenie ze wspólnej współpracy zaowocowało powierzeniem Firmie SADOWSKI SOFTWARE w 2010 roku kolejnego ważnego dla nas projektu.Tym projektem była integracja oprogramowania STOLCAD z oprogramowaniem ERP mająca na celu dążenie do osiągnięcia najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do klientów, jak również optymalne wykorzystanie mocy przerobowych Firmy DRUTEX.
Firma SADOWSKI SOFTWARE wywiązała się wzorowo z postawionych zadań. Szczególnego podkreślenia wymaga sprawność wykonania oraz profesjonalizm i zaangażowanie. Wdrożenie licznych zmian przebiegło sprawnie dzięki temu udało się stworzyć produkt spełniający wszystkie nasze oczekiwania.
Duże zadowolenie z dotychczasowej współpracy pozwala nam polecić Firmę SADOWSKI SOFTWARE jako sumiennego, kompetentnego i godnego zaufania kontrahenta.
Jesteśmy przekonani, że współpraca z partnerem biznesowym o tak wysokiej pozycji i reputacji gwarantuje wysoką jakość usług i produktów.
Liczymy na dalszą owocną współpracę.
WICEPREZES
Karolina Dobranowska^