<

Stolcad® Light: Program dla niewielkich zakładów produkujących okna i drzwi

Stolcad Light - dla małych firm produkujących okna i drzwi
Szanowni właściciele niewielkich zakładów produkujących stolarkę okienną! Poszukują Państwo nowych, oszczędzających czas rozwiązań? Stolcad® Light to odpowiedź na wszystkie potrzeby firm produkujących okna prostokątne.

Łatwe w obsłudze narzędzie „Asystent”, przeprowadzi Państwa przez każdy etap realizacji zlecenia – począwszy od zaprojektowania okna, poprzez jego ofertowanie i wycenę, aż do przygotowania produkcji. Program gwarantuje maksymalną jakość przy minimalnym zużyciu materiału.1. Możliwości projektowania

Utworzenie nowego rysunku okna nie musi oznaczać wielu godzin spędzonych nad papierem milimetrowym. W Stolcad® Light projektowanie konstrukcji okiennych polega na wyborze ich kolejnych elementów. Dzięki temu w kilka chwil utworzą Państwo precyzyjnie zwymiarowany projekt konstrukcji, który będzie mógł być podstawą dalszego postępowania produkcyjnego.
Program umożliwia szybką zmianę m.in. barwy profili oraz wymiarów rysunku. W połączeniu z pozostałymi możliwościami modyfikacji projektu, pozwala to na natychmiastowe nanoszenie każdej koniecznej korekty i sugestii klienta.

2. Samodzielnie zdefiniowana technologia

Ze Stolcad® Light zbudują Państwo kompletną bazę technologiczną, dostosowaną ściśle do oferowanego zakresu usług. Wprowadzając wszystkie stosowane w firmie elementy – w tym własną listę towarów handlowych – zyskają Państwo jednolitą bazę dla wszystkich etapów pracy przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości wprowadzenia kilku technologii, Stolcad® Light stwarza sposobność do szybkiego przedstawienia klientowi ofert cenowych we wszystkich stosowanych systemach profilowych.
Stwarza to zarówno czytelny obraz sytuacji cenowej, jednocześnie przekładając się na Państwa wizerunek jako producenta oferującego szeroki zakres rozwiązań technologicznych. Program umożliwia także swobodne przenoszenie danych technologicznych, w tym garniturów okuciowych z innych, kompatybilnych programów Stolcad® oraz Stolcad® Light. Przydatne jest to szczególnie w przypadku posiadania kilku stanowisk pracy, gwarantując zgodność wprowadzonych w nich jednorazowo danych.

3. Zapis okien do schematu

Stolcad® Light to znaczne ułatwienie codziennej pracy. Raz utworzone w programie okna zapisane mogą być do schematów i stamtąd wielokrotnie wykorzystywane jako nowe projekty.
Dzięki temu natychmiast przedstawią Państwo klientowi ofertę, obrazując mu sprawdzone wcześniej rozwiązania.

4. Wycena

Jak poznać realny koszt wytworzenia oferowanego produktu? Wystarczy wyceniać metodą materiałową, która zsumuje ceny wszystkich wykorzystanych elementów. Do uzyskanej wartości dodadzą Państwo własny zysk, uwarunkowany jedną z 5 grup narzutów zależnych od obsługiwanego klienta.
Mogą Państwo również udzielić rabatu, który będąc wyeksponowanych na ofercie zwiększy poziom satysfakcji klienta. Wykonując kompleksową usługę, w wycenie uwzględnić można także koszt wymiany okien i drzwi, czyli montaż, demontaż i obróbkę wykończeniową.

5. Ofertowanie

Po akceptacji klienta, wycena produktu odzwierciedlona zostanie na ofercie, którą można wydrukować i przedstawić przyszłemu nabywcy. Stolcad® Light umożliwia jej automatyczne wygenerowanie, a także wzbogacenie o dodatkowe elementy graficzne. Oprócz realistycznie przedstawionego rysunku okna, na ofercie znaleźć się może zatem np. logo firmy wraz z danymi adresowymi. Estetycznie wykonana oferta przyczyni się do tego,
by klient na trwale zapamiętał wizerunek Państwa przedsiębiorstwa. Każda generowana oferta to indywidualnie sporządzany dokument, na którym umieszczane są dodatkowe informacje charakteryzujące dany produkt. W Stolcad® Light mogą Państwo jednorazowo wprowadzić do programu wielokrotnie wykorzystywane teksty – np. informacje o udzielanej gwarancji – i następnie wybierać je z rozwijalnego menu.

6. Zarządzanie zleceniami

W Stolcad® Light po zrealizowaniu oferty, mogą Państwo zamknąć dane zlecenie i tym samym uniemożliwić jego dalszą modyfikację. Stwarza to bardzo dobre zabezpieczenie przed niepożądanymi, wstecznymi modyfikacjami w zleceniach, jednocześnie przyczyniając się do większej czytelności bazy zleceniowej.
Zamówienia w stanie zamkniętym nie są widoczne podczas zapisywania kolejnych okien, a w samej tabeli zleceniowej ich widok może być wyłączony dzięki wbudowanemu filtrowi.

7. Produkcja

Ze Stolcad® Light produkcja będzie przebiegać sprawniej i oszczędniej. Na drukowanej z programu dokumentacji uwzględnione zostaną wyniki przeprowadzonej optymalizacji.
Program wyliczy ilość potrzebnego materiału i wygeneruje zestawienie wszystkich elementów potrzebnych do realizacji produkcji.

8. Baza użytkowników

Stolcad® Light umożliwia stworzenie elastycznej bazy użytkowników posiadających spersonalizowane konta pracownicze. Każda osoba korzystająca z programu otrzymać może indywidualny zestaw
uprawnień, do których dostęp zabezpieczony będzie hasłem. W ten sposób stworzona zostanie pełna ochrona przed dokonywaniem zmian przez osoby nieupoważnione.

***

Znane są już Państwu podstawowe zalety programu Stolcad® Light i to, jak wiele możliwości otwiera on przed Państwem. Należy już tylko pomyśleć na tym, jak bardzo usprawniona zostanie codzienna praca i jak wielu nowych klientów zainteresuje się Państwa ofertami.
Słusznie będą Państwo zastanawiać się o ile bardziej wydajna będzie produkcja i jak znacznie ułatwi to jakość Państwa usług. Odpowiedzi jest wiele, a jedna najtrafniejsza: Stolcad® Light to sposób na wieloletnią oszczędność czasu i materiału, a także nowa strategia przyczyniająca się do podniesienia komfortu pracy.
Stolcad 12.4 dla producentów okien i drzwi
Więcej możliwości - w programie Stolcad 12.4Umów się na bezpłatną prezentację DEMO

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 56 642 66 33
Koszt: BEZPŁATNE
Data i godzina: ustalana indywidualnie po przesłaniu formularza
Miejsce: online
^