<
Flaga Polski

Firma VIDOK

List referencyjny

Referencja od Firmy VIDOKReferencja od Firmy 2Transkrypcja listu referencyjnego

LIST REFERENCYJNY
dla firmy
'SADOWSKI SOFTWARE'
W imieniu Firmy VIDOK Sp. z o. o. z Rudnej Małej pragnę zarekomendować usługi informatyczne Firmy Sadowski Software z siedzibą w Grudziądzu.
Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją stolarki otworowej. Programu Stolcad Firmy Sadowski Software używamy od ponad 10 lat. Ramowy projekt aplikacji szybko został dostosowany do naszych wymagań i oczekiwań. Firma Sadowski Software jest bardzo zaangażowana w realizowane projekty, proponuje ciekawe rozwiązania i bardzo elastycznie reaguje na nasze zapotrzebowania. Stolcad jest wysoce konfigurowalny, co znacznie wpływa na nasz komfort pracy. Używane przez nas oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane i wzbogacane o nowe możliwości.
Z perspektywy kilku lat współpracy z Firma Sadowski Software możemy stwierdzić, że oprogramowanie Stolcad jest bez wątpienia tym, czego oczekiwaliśmy. Firma Sadowski Software to rzetelny i godny zaufania partner, dlatego też nadal korzystamy z oferowanych przez nią nowych rozwiązań w oprogramowaniu Stolcad oraz usług serwisowych.
Na podstawie naszej wieloletniej owocnej współpracy z przyjemnością udzielamy tej Firmie referencji oraz polecamy ją wszystkim przedsiębiorcom, którzy cenią sobie najnowocześniejsze rozwiązania w oprogramowaniu do produkcji stolarki oraz wysoką jakość serwisu.
Z wyrazami szacunku

VIDOK Sp. z o.o.
Dyrektor ds. Technicznych
Tomasz Fąfara^