<
Flaga Polski

Firma AGAD

List referencyjny

Referencja od Firmy AGADReferencja od Firmy 2Transkrypcja listu referencyjnego

List Referencyjny
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowalne AGAD zajmujące się profesjonalną renowacją obiektów zabytkowych oraz kompleksową modernizacją obiektów budowlanych pragnie wyrazić głębokie zadowolenie i satysfakcję z przebiegu współpracy z Firmą Sadowski Software Sp. z o.o. Sp. K. Firma ta jest producentem programów do produkcji i wyceny okien, drzwi i rolet, a jej oprogramowanie Stolcad od ponad 15 lat służy nam do produkcji naszych wyrobów – okien i drzwi z drewna.
Firma Sadowski Software Sp. z o.o. Sp. K. bardzo rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań, dbając o wysoką jakość wzajemnych relacji. Bardzo istotnym atutem firmy Sadowski Software jest fakt, że posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy bardzo dobrze znają specyfikę produkcji okien i drzwi, przez co w każdej chwili są w stanie udzielić nam trafnych rad i podpowiedzi.
Dzięki wsparciu specjalistów z Firmy Sadowski Software Sp. z o.o. Sp. K. wdrożyliśmy ich najnowsze oprogramowanie Stolcad Professional, które bardzo usprawnia nam projektowanie, ofertowanie i produkcję okien.
Ze względu na pozytywne doświadczenia związane ze współpracą z firmą Sadowski Software z pełnym przekonaniem polecamy ją jako solidnego partnera w zakresie wdrożenia oprogramowania do produkcji stolarki otworowej.
Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą, owocną współpracę.
Prezes
Andrzej Gadomski^